Norvégia elsöpörte az eddig kiemelkedően játszó magyar csapatot

Tíz perc alatt elintézték a magyar válogatottat Malmőben, a vége 36-29-es vereség. Tragédia nincs, vasárnap Szlovénia ellen lehet javítani.

Hogyan vesztette el Borkai Zsolt Orbán Viktor bizalmát?

Az olimpiai bajnokból lett sportvezető kicsivel több mint egy éve ugyanúgy járt, mint azok, akik ellent mertek mondani a miniszterelnöknek.
Bánhidi Bence gólöröme az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság E csoportjának harmadik fordulójában játszott Izland-Magyarország mérkőzésen a svédországi Malmőben 2020. január 15-én (Fotó: MTI/EPA/TT Hírügynökség/Andreas Hillergren)

Bravúros magyar győzelem és továbbjutás Izland ellen!

Csoportelső lett a férfi kézilabda-válogatott, míg a világ- és olimpiai bajnok dánok kiestek az Európa-bajnokságon.

Szlovénia ellen is működött az izlandi recept: nagy meccsen fordított Magyarország!

A magyar válogatott ismét bizonyította, hogy van tartása, vert helyzetből is képes fordítani! Újabb bravúros győzelem!
Esőfelhők az ausztrál nyílt teniszbajnokságnak otthont adó Melbourne Park teniszközpont egyik pályája felett 2020. január 15-én. (Fotó: MTI/EPA-AAP/Michael Dodge)

Szenvednek a teniszezők a bozóttűz miatt az Ausztrál Open-en

Volt, aki olyan erősen kezdett köhögni, hogy fel kellett adnia a küzdelmet.
Gyöngyössy Anikó, a magyar és Jevgenyija Szoboljeva, az orosz válogatott játékosa a budapesti vízilabda Európa-bajnokság női tornájának csoportkörében játszott mérkőzésén a Duna Arénában 2020. január 15-én (Fotó: MTI/Czagány Balázs)

Oroszországnak sem kegyelmezett a magyar női vízilabda-válogatott

9-8 lett a vége, pénteken csoportrangadó jön Görögországgal.
Varga Dénes a magyar válogatott játékosa (b) és Nicholas-Kane Grixti máltai kapus a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfi tornájának csoportkörében játszott Magyarország-Málta mérkőzésén a Duna Arénában 2020. január 18-án (Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt)

26-0-ra nyert és csoportelső lett a magyar férfi vízilabda-válogatott

Teljesítette a kitűzött célt, több mint 20 gólt dobott Máltának Märcz Tamás legénysége, így már a negyeddöntőre készülhet a csapat.
Gangl Edina és Máté Zsuzsanna, a magyar, valamint Eleni Szenaki, a görög válogatott játékosa a budapesti vízilabda Európa-bajnokság női tornájának csoportkörében játszott mérkőzésén a Duna Arénában 2020. január 17-én (Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt)

A görög phalanx sem tudta megállítani a magyar lányokat

A szerbek elleni meccs ellenére a csoportelsőség volt a tét, Bíró Attila csapata pedig hajtott is érte, 13-10 lett a meccs vége.

A női vízilabdázók valóra váltották minden szurkoló álmát: 27-0-ra verték Szerbiát

A tét nélküli meccsen a magyar válogatott kiütötte a torna leggyengébb csapatát a Duna Arénában. A folytatás kedden Franciaország ellen a negyeddöntőben.
Keszthelyi Rita (fehér úszósapkában) és a horvát kapus, Natasha Trojan Jimenez a budapesti vízilabda Európa-bajnokság női tornájának első fordulójában játszott Magyarország-Horvátország mérkőzésén a Duna Arénában, 2020. január 12-én (Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt)

Tizenkilenc gólós győzelemmel kezdte a hazai rendezésű Eb-t a magyar női vízlilabda-válogatott

25-6 lett a vége a horvátok ellen a Duna Arénában zajló kontinensviadal nyitónapján.