A világbajnokság teljes menetrendje

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság csoportbeosztása

A csoport: Oroszország, Szaúd-Arábia, Egyiptom, Uruguay
B csoport: Spanyolország, Portugália, Marokkó, Irán
C csoport: Franciaország, Ausztrália, Dánia, Peru
D csoport: Argentína, Horvátország, Izland, Nigéria
E csoport: Brazília, Svájc, Costa Rica, Szerbia
F csoport: Németország, Mexikó, Svédország, Dél-Korea
G csoport: Anglia, Belgium, Tunézia, Panama
H csoport: Lengyelország, Szenegál, Kolumbia, Japán

Csoportmeccsek

Hirdetés

JÚNIUS 14., CSÜTÖRTÖK
17.00 A Oroszország–Szaúd-Arábia (Moszkva, Luzsnyiki) 5–0

JÚNIUS 15., PÉNTEK
14.00 A Egyiptom–Uruguay (Jekatyerinburg) 0–1
17.00 B Marokkó–Irán (Szentpétervár) 0–1
20.00 B Portugália–Spanyolország (Szocsi) 3–3

JÚNIUS 16., SZOMBAT
12.00 C Franciaország–Ausztrália (Kazany) 2–1
15.00 D Argentína–Izland (Moszkva, Szpartak) 1–1
18.00 C Peru–Dánia (Szaranszk) 0–1
21.00 D Horvátország–Nigéria (Kalinyingrád) 2–0

JÚNIUS 17., VASÁRNAP
14.00 E Costa Rica–Szerbia (Szamara) 0–1
17.00 F Németország–Mexikó (Moszkva, Luzsnyiki) 0–1
20.00 E Brazília–Svájc (Rosztov-na-Donu) 1–1

JÚNIUS 18., HÉTFŐ
14.00 F Svédország–Dél-Korea (Nyizsnyij Novgorod) 1–0
17.00 G Belgium–Panama (Szocsi) 3–0
20.00 G Tunézia–Anglia (Volgográd) 1–2

JÚNIUS 19., KEDD
14.00 H Kolumbia–Japán (Szaranszk) 1–2
17.00 H Lengyelország–Szenegál (Moszkva, Szpartak) 1–2
20.00 A Oroszország–Egyiptom (Szentpétervár) 3–1

JÚNIUS 20., SZERDA
14.00 B Portugália–Marokkó (Moszkva, Luzsnyiki) 1–0
17.00 A Uruguay–Szaúd-Arábia (Rosztov-na-Donu) 1–0
20.00 B Irán–Spanyolország (Kazany) 0–1

JÚNIUS 21., CSÜTÖRTÖK
14.00 C Dánia–Ausztrália (Szamara) 1–1
17.00 C Franciaország–Peru (Jekatyerinburg) 1–0
20.00 D Argentína–Horvátország (Nyizsnyij Novgorod) 0–3

JÚNIUS 22., PÉNTEK
14.00 E Brazília–Costa Rica (Szentpétervár) 2–0
17.00 D Nigéria–Izland (Volgográd) 2–0
20.00 E Szerbia–Svájc (Kalinyingrád) 1–2

JÚNIUS 23., SZOMBAT
14.00 G Belgium–Tunézia (Moszkva, Szpartak) 5–2
17.00 F Dél-Korea–Mexikó (Rosztov-na-Donu) 1–2
20.00 F Németország–Svédország (Szocsi) 2–1

JÚNIUS 24., VASÁRNAP
14.00 G Anglia–Panama (Nyizsnyij Novgorod) 6–1
17.00 H Japán–Szenegál (Jekatyerinburg) 2–2
20.00 H Lengyelország–Kolumbia (Kazany) 0–3

JÚNIUS 25., HÉTFŐ
16.00 A Uruguay–Oroszország (Szamara) 3–0
16.00 A Szaúd-Arábia–Egyiptom (Volgográd) 2–1
20.00 B Irán–Portugália (Szaranszk) 1–1
20.00 B Spanyolország–Marokkó (Kalinyingrád) 2–2

JÚNIUS 26., KEDD
16.00 C Dánia–Franciaország (Moszkva, Luzsnyiki) 0–0
16.00 C Ausztrália–Peru (Szocsi) 0–2
20.00 D Nigéria–Argentína (Szentpétervár) 1–2
20.00 D Izland–Horvátország (Rosztov-na-Donu) 1–2

JÚNIUS 27., SZERDA
16.00 F Dél-Korea–Németország (Kazany) 2–0
16.00 F Mexikó–Svédország (Jekatyerinburg) 0–3
20.00 E Szerbia–Brazília (Moszkva, Szpartak) 0–2
20.00 E Svájc–Costa Rica (Nyizsnyij Novgorod) 2–2

JÚNIUS 28., CSÜTÖRTÖK
16.00 H Japán–Lengyelország (Volgográd) 0–1
16.00 H Szenegál–Kolumbia (Szamara) 0–1
20.00 G Anglia–Belgium (Kalinyingrád) 0–1
20.00 G Panama–Tunézia (Szaranszk) 1–2

Az egyenes kieséses szakasz

NYOLCADDÖNTŐ
Június 30., 16.00 Franciaország–Argentína (Kazany, Kazany Aréna) 4–3
Június 30., 20.00 Uruguay–Portugália (Szocsi, Olimpiai Stadion) 2–1
Július 1., 16.00 Spanyolország–Oroszország (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) 1–1 – tizenegyesekkel 3–4
Július 1., 20.00 Horvátország–Dánia (Nyizsnyij Novgorod) 1–1 – tizenegyesekkel 3-2
Július 2., 16.00 Brazília–Mexikó (Szamara, Kozmosz Aréna) 2–0
Július 2., 20.00 Belgium–Japán (Rosztov-na-Donu, Rosztov Aréna) 3–2
Július 3., 16.00 Svédország–Svájc (Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion) 1–0
Július 3., 20.00 Kolumbia–Anglia (Moszkva, Szpartak Stadion) 1–1 – tizenegyesekkel 3–4

NEGYEDDÖNTŐ
Július 6., 16.00 Uruguay–Franciaország (Nyizsnyij Novgorod) 0–2
Július 6., 20.00 Brazília–Belgium (Kazany, Kazany Aréna) 1–2
Július 7., 16.00 Svédország–Anglia (Szamara, Kozmosz Aréna) 0–2
Július 7., 20.00 Oroszország–Horvátország (Szocsi, Olimpiai Stadion) 2–2 – tizenegyesekkel 3–4

ELŐDÖNTŐ
Július 10., 20.00 Franciaország–Belgium (Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion) 1–0
Július 11., 20.00 Anglia–Horvátország (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) 1–2 – hosszabbítás után

A 3. HELYÉRT
Július 14., 16.00 Belgium–Anglia (Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion) 2–0

DÖNTŐ
Július 15., 17.00 Franciaország–Horvátország (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) 4–2

Összeállította: S. V. A.